KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8034004

nr 803 4004

Färgetsning

Signerad Nyström, 145/150, motivets mått: 40x34

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 januari 2013
kl 20:31:05

26/1 22:43:48 1      150 kr
27/1 18:33:48 2      Vinnande bud